اکسدرین® 250م گ قرص EXCEDRIN® 250MG TAB
جهت استعلام قیمت و موجودی تماس بگیرید
داروی ACETAMINOPHEN / CAFFEINE / ASA TABLET ORAL 250 mg/65 mg/250 mg برای تسکین درد و تب استفاده میشود. این دارو حاوی سه ماده موثره است: – استامینوفن (Acetaminophen): یک ضد درد و تب است که با کاهش تولید پروستاگلاندینها در بدن عمل کرده و دارای اثر ضد التهابی محدودی اس
site.bot_desc اکسدرین® 250م گ قرص خوراکی 250 mg/65 mg/250 mg
داروی ACETAMINOPHEN / CAFFEINE / ASA TABLET ORAL 250 mg/65 mg/250 mg برای تسکین درد و تب استفاده میشود. این دارو حاوی سه ماده موثره است: – استامینوفن (Acetaminophen): یک ضد درد و تب است که با کاهش تولید پروستاگلاندینها در بدن عمل کرده و دارای اثر ضد التهابی محدودی است. – کافئین (Caffeine): یک محرک قوی عصبی است که با افزایش فعالیت سیستم عصبی مرکزی، فشار خون و تندر قلب را افزایش می دهد. همچنین میتواند کارآیی استامینوفن را در درمان درد بخصوص درد سر افزایش دهد. – آسپیرین (ASA): یک آنتیبیوتیک است که به عنوان یک داروی ضد التهاب استفاده میشود. همچنین میتواند سطح پروستاگلاندینها را کاهش داده و برای درمان درد مفصل، خفیف تا متوسط کاربرد دارد. در صورتی که پزشک شما این دارو را برای شما نوشته است، مطمئن شوید که راهنمای مصرف را بطور کامل دنبال کرده و به مقدار و زمانبندی دارویی که پزشک نوشته است، عمل کنید. به عنوان مثال دوره مصرف این دارو باید تا حداکثر ۱۰ روز به علت امکان بروز عوارض قلبیعروقی کوتاه مدت باشد. همچنین، این دارو را با غذا یا پس از غذا میتوان مصرف کرد. در صورتی که عوارضی همچون خارش، تورم، سردرد شدید و پوسته کردن پوست ایجاد شد، باید به پزشک خود مراجعه کنید.
نقد و بررسیها
هنوز بررسیای ثبت نشده است.
نام دارو
اکسدرین® 250م گ قرص
نام عمومی
ACETAMINOPHEN / CAFFEINE / ASA TABLET ORAL 250 mg/65 mg/250 mg
شکل دارویی
قرص
نحوه مصرف
خوراکی
صاحب پروانه
شفا یاب گستر
صاحب برند
Novartis Consumer Health
تولید کننده
Novartis Consumer Health
تاریخ اعتبار پروانه
1393/10/12
GTIN
IRC
تعداد در بسته