خرید واکسن گارداسیل

 به دنبال واکسن گارداسیل می گردید؟!

تلفن تماس با تیم پشتیبانی: 02179296

تماس فوری با کارشناسان ما: 09199781061

سایت معتبر و رسمی داروباکس

ارائه دهنده کلیه خدمات پزشکی

با مجوزات رسمی از نهاد های قانونی

ورود به صفحه اصلی سایت

ویروس HPV که یک ویروس عفونی می باشد، در صورت مبتلا شدن فرد باعث بروز بیماری هایی می شود که شایع ترین آن ها زگیل تناسلی و سرطان دهانه رحم در خانم ها می باشد. با تزریق این واکسن در سنین پایین می توان از بروز این بیماری ها جلوگیری کرد.

خرید واکسن گارداسیل

برای خرید واکسن گارداسیل باید به داروخانه های معتبر مراجعه نمایید ولی ممکن است هر داروخانه ای این واکسن را نداشته باشد ولی شرکت داروباکس در راستای تقاضای مشتریان، با استعلام گیری و یافتن واکسن گارداسیل، آنرا به دست نیازمندان برساند. با توجه به کمبود برخی از داروها و واکسن ها، خرید واکسن گارداسیل ممکن است کمی دشوار باشد و در همه ی داروخانه ها یافت نشود و حتی ممکن است بسیاری از متقاضیان برای تهیه این واکسن به بازار آزاد مراجعه کنند که تهیه واکسن از این طریق به هیچ وجه توصیه نمی شود.

واکسن گارداسیل

واکسن گارداسیل که برای پیشگیری از بیماری های مربوط به ویروس HPV تجویز می شود، معمولا برای پسران بین سنین 9 تا 21 و برای دختران بین سنین 9 تا 26 سال توصیه می شود که تزریق شود. همچنین افرادی که قصد ازدواج دارند، در صورتی که واکسن گارداسیل را تزریق نکرده اند پیشنهاد می شود که حتما هنگام انجام آزمایش های قبل از ازدواج، این واکسن را تزریق کنند تا ویروس HPV بین زوجین انتقال داده نشود.

شایع ترین راه انتقال ویروس HPV که موجب به وجود آمدن زگیل تناسلی می شود، رابطه جنسی می باشد که ممکن است از شریک جنسی آلوده انتقال داده شود. تمامی ویروس های HPV منجر به سرطان نمی شود و شایع ترین سرطان مربوط به این ویروس، سرطان دهانه رحم می باشد که با انجام آزمایشات به موقع می توان از بروز این سرطان جلوگیری کرد. سرطان دهانه رحم چند سال طول می کشد تا بتواند رشد قابل توجهی داشته باشد و زنان اگر هر سه سال آزمایشات پاپ اسمیر را انجام دهند، می توان از بروز بسیاری از بیماری ها از جمله سرطان دهانه رحم جلوگیری کرد.

واکسن گارداسیل در سه نوبت شش ماهه تزریق می شود که نوبت اول نیم سی سی، نوبت دوم نیم سی سی پس از یک یا دو ماه و نوبت سوم نیم سی سی شش ماه پس از اولین تزریق می باشد. تزریق واکسن در نوجوانی و اوایل جوانی باعث می شود تا بدن زودتر در مقابل این بیماری ها مقاوم شود ولی هر زمانی که برای تزریق واکسن اقدام کنید، تاثیرگذار خواهد بود ولی در زمان هایی که به این بیماری مبتلا شده اید، تاثیرگذاری نسبتا کمتری دارد اما با این حاصل باز هم می تواند جلوی پیشرفت بیماری را بگیرد.

کارایی واکسن گارداسیل

متاسفانه در کشور ایران اکثر افراد اطلاعات زیادی در مورد ویروس HPV و حتی واکسن گارداسیل ندارند و همین باعث می شود تا به راحتی به انواع بیماری های این ویروس مبتلا شوند و مدت ها طول می کشد تا این بیماری ها درمان شود. اما با تزریق به موقع این واکسن می توان از بسیاری بیماری ها و سرطان ها جلوگیری کرد و واکسن گارداسیل برای مقابله با انواع تیپ های 18، 16، 11 و 6 ویروس HPV تولیده شده است که می تواند از افراد در مقابله با بیماری های زیر محافظت کند:

  • زگیل تناسلی
  • سرطان آلت تناسلی
  • سرطان مقعد
  • سرطان دهانه رحم
  • برخی از انواع سرطان روده
  • انواع تیپ های ویروس پاپیلوم انسانی

خرید واکسن گارداسیل 9

برای خرید و تزریق واکسن گارداسیل چه باید کرد؟

قبل از هر کاری حتما به یک پزشک متخصص مراجعه کنید تا شما را در این زمینه راهنمایی کند. واکسن گارداسیل برای تمامی افراد توصیه نمی شود و ممکن است برای برخی ها عوارض داشته باشد و یا تاثیر کاملی نداشته باشد. به طور مثال واکسن گارداسیل برای خانم های باردار توصیه نمی شود و حتی برخی از افراد ممکن است به واکسن گارداسیل حساسیت نشان دهند و این افراد باید زیر نظر پزشک این واکسن را تزریق کنند.

پس از تزریق واکسن گارداسیل یک سری عوارض خفیف مانند تب، سردرد، خستگی، ورم بازو، درد شکم، اسهال، حالت تهوع و استفراغ ممکن است در فرد پدید آید و این عوارض پس از تزریق هر واکسنی طبیعی می باشد و با کمی استراحت و پس از چند روز برطرف می شود.

در صورتی که واکسن را تزریق کردید ولی عوارض شدیدتری به سراغ شما آمد، حتما موضوع را با پزشک در میان بگذارید تا علت را بررسی کند.

آزمایش زگیل تناسلی در منزل

شرکت داروباکس با فراهم کردن شرایط، این بار خدمات آزمایش زگیل تناسلی را در منزل به متقاضیان خود ارائه می دهد و این کار زیر نظر برترین پزشکان انجام می شود. در کنار آزمایش زگیل تناسلی در منزل، خانم ها از این پس می توانند آزمایش پاپ اسمیر را در منزل و بدون هیچ مشکلی انجام دهند و دیگر نیازی به مراجعه حضوری به بیمارستان ها و مطب های پزشکی نمی باشد. این آزمایش با دقت بالا و بهترین کیفیت انجام می شود و در کمترین زمان نتیجه آزمایش به فرد اطلاع داده می شود.

جهت خرید واکسن گارداسیل می توانید درخواست خود را در سامانه داروباکس به ثبت برسانید و جهت اطلاع از هزینه واکسن گارداسیل و آزمایش های HPV و پاپ اسمیر می توانید به اپلیکیشن داروباکس مراجعه کرده یا با کارشناسان این مجموعه تماس حاصل فرمایید. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید از دیگر مطالب سایت بازدید نمایید.

“شما میتوانید از طریق سایت و یا تماس مستقیم با تیم پشتیبانی داروباکس این محصول را خریداری فرمایید

بستگی به خود شما دارد که کدامیک از این واکسن هارا خریداری فرمایید.

تمامی خدمات پزشکی برای جلوگیری و درمان زگیل تناسلی توسط داروباکس بصورت کاملا آنلاین ارائه می شود